Klantspecifieke machines
Machines voor de voedselverwerkende industrie
Geert kwam na zijn opleiding als leerling monteur bij een autobedrijf terecht. Omdat hij daar nog een opleiding moest doen ging hij op zoek naar ander werk.
Geert kwam na zijn opleiding als leerling monteur bij een autobedrijf terecht. Omdat hij daar nog een opleiding moest doen ging hij op zoek naar ander werk. Als boerenzoon wilde hij liever de handen uit de mouwen steken. In 1989 kwam hij als manusje van alles bij Nijman-Arentsen terecht, het huidige Dumaco Varsseveld. Na op meerdere afdelingen te hebben gewerkt greep hij de kans om toch weer te gaan leren, maar nu als lasser.
Sinds Geert 20 jaar geleden zijn plek vond op de RVS lasafdeling is hij er niet meer weggeweest. Vooral het fijne TIG werk en aluminium lassen vindt deze ras-achterhoeker “mooi wark”. Het afwerken, slijpen en vooral de administratie hoort er bij maar dat zal nooit z’n hobby worden. “Laat mij maar meters maken, en het liefst een beetje complex en uitdagend werk”. Buiten het werk is Geert regelmatig met z’n vrienden in de kroeg te vinden, al is dat door de huidige corona-maatregelen helaas niet mogelijk. Gelukkig kan hij zijn energie kwijt met de band waar hij gitaar speelt. Tijdens de kerst in 2019 trad hij nog voor het voltallig personeel van Dumaco Varsseveld op tijdens de kerstborrel.
Machines voor de voedselverwerkende industrie
Als totaalleverancier in metaalbewerkingen helpen we onze klanten ook met co- en re-engineering om hun producten te optimaliseren voor productie.
Al decennialang is ABK Innovent een toonaangevende naam in het hogere segment van de keukenindustrie.
Farmabel (Farm Machinery Belgium) werd in juli 2018 opgericht en maakt deel uit van bedrijvengroep De Bussher. Het bedrijf startte als importeur van twee merken, maar telt inmiddels zes merken in het assortiment.
De Malkara buitenkeuken laat zien wat mogelijk is wanneer architectuur, engineering en vakmanschap samenkomen. Een ontwerp dat zich voegt naar zijn omgeving, maar tegelijkertijd uitblinkt in verfijning en kwaliteit.
Dynostar en Dumaco werken samen aan de nieuwe rollentestbanken van de Nederlandse politie.
Voor techneuten die bij willen blijven: schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief met vaknieuws, updates en verdiepende kennis.