Onderdelen voor sportwagens van Donkervoort
In een wereld waarin auto’s steeds zwaarder worden, blijft Donkervoort trouw aan haar filosofie: het bouwen van extreem lichte en pure sportwagens

Cookies! We gebruiken Google Analytics om onze website te analyseren.
We gebruiken de volgende cookies om onze website te analyseren en verbeteren.
Jeff is een enthousiaste junior accountmanager met een passie voor verkoop en techniek. Onlangs heeft hij het verkoopteam van Dumaco Kampen versterkt.
Jeff is een enthousiaste junior accountmanager met een passie voor verkoop en techniek. Onlangs heeft hij het verkoopteam van Dumaco Kampen versterkt. Hij is 25 jaar oud, geboren in Zwolle en, zoals hij zelf zegt, een echte blauwvinger. Samen met zijn vriendin heeft hij dan ook een huis gekocht in zijn geboortestad.
Tijdens zijn zoektocht naar een nieuwe uitdaging kwam Jeff in contact met commercieel manager William Roelofs. Na twee goede gesprekken en een rondleiding door het bedrijf waren beiden enthousiast, en kort daarna is Jeff bij Dumaco aan de slag gegaan.
Jeff begon zijn carrière bij Dumaco in de productie, specifiek binnen de koperbewerking. Met deze praktijkervaring op zak ging hij aan de slag met het bezoeken van bestaande klanten en het adviseren van relaties. Daarnaast richt hij zich op het verkennen van nieuwe markten.
“Het bevalt uitstekend. De begeleiding van William is prettig en ik krijg de kans om ook andere productielocaties van Dumaco te bezoeken. De kennis die ik daar opdoe, kan ik weer delen met onze klanten.”
Voordat Jeff bij Dumaco begon, werkte hij bij een technische groothandel waar hij zich bezighield met beregeningssystemen. “Techniek vind ik interessant, juist omdat het constant in ontwikkeling is. Dat maakt het werk uitdagend en afwisselend.”
Bij Dumaco staat persoonlijke ontwikkeling centraal – iets wat Jeff dagelijks ervaart. Hij ontwikkelt zich niet alleen in commerciële vaardigheden, zoals het berekenen van marges en het opstellen van offertes, maar verdiept zich ook steeds meer in de technische aspecten van metaalbewerking.
“Als ik een offerte maak, dan moet ik overal aan denken: van productie tot de levering van de artikelen bij de klant.”
Jeff begint zijn dag vroeg. Eenmaal op kantoor bekijkt hij eerst de binnengekomen e-mails en aanvragen. Vervolgens neemt hij contact op met klanten, stelt offertes op en verzorgt de opvolging. Ook zoekt hij actief naar nieuwe klanten, bezoekt hen persoonlijk en maakt bezoekverslagen. Daarnaast stemt hij regelmatig af met de productie om verkochte artikelen te controleren – zo kan hij zijn klanten goed op de hoogte houden. Het klantcontact geeft Jeff veel voldoening.
“Het mooiste is wanneer je uiteindelijk een order ontvangt en daarmee ziet dat je inzet wordt beloond.”
In zijn vrije tijd kijkt Jeff graag naar voetbal en is hij trouwe supporter van PEC Zwolle. Ook brengt hij veel tijd door met vrienden. Samen met zijn vriendin is hij druk bezig met het inrichten van hun onlangs gekochte woning. Daarnaast houdt Jeff van reizen. In april vorig jaar maakte hij een rondreis door Vietnam, van het noorden naar het zuiden.
Bij Dumaco voelt Jeff zich helemaal op zijn plek. Wil jij ook werken bij een bedrijf waar je jezelf kunt ontwikkelen en waar uitdaging en techniek hand in hand gaan? Kijk dan snel op onze website voor de mogelijkheden!
Ga naar onze vacaturesIn een wereld waarin auto’s steeds zwaarder worden, blijft Donkervoort trouw aan haar filosofie: het bouwen van extreem lichte en pure sportwagens
Verbeteren van roestvast stalen bassins en frames voor champignonteelt
Al meer dan 15 jaar werken we samen met Wabtec Nederland aan hoogwaardige oplossingen voor de spoorwegindustrie.
Dumaco en Van Zijll werken al meer dan 30 jaar samen aan hoogwaardige kaasmaakinstallaties. Tot een aantal jaar geleden produceerde Van Zijll alleen ronde tobbes van 150 tot 3000 liter,
Dumaco levert maatwerk voor groot onderhoud Sluiscomplex Delden
Dumaco Oss werkt namelijk sinds jaar en dag samen met kunstenaar Jeroen Henneman. De Amsterdamse beeldhouwer is o.a. bekend van De Kus in Amsterdam...
Voor techneuten die bij willen blijven: schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief met vaknieuws, updates en verdiepende kennis.