Efficiënte co- en re-engineering voor een agrarisch bedrijf
Als totaalleverancier in metaalbewerkingen helpen we onze klanten ook met co- en re-engineering om hun producten te optimaliseren voor productie.

Cookies! We gebruiken Google Analytics om onze website te analyseren.
We gebruiken de volgende cookies om onze website te analyseren en verbeteren.
Robert is een ervaren vakman. Hij is sinds 2009 in dienst bij Dumaco Oss als meewerkend voorman en werkte daarvoor al twaalf jaar in het plaatwerk.
Robert is een ervaren vakman. Hij is sinds 2009 in dienst bij Dumaco Oss als meewerkend voorman en werkte daarvoor al twaalf jaar in het plaatwerk. Zijn baan is afwisselend. “Als meewerkend voorman steun ik iedereen in zijn werkzaamheden, zorg ervoor dat alle spullen aanwezig zijn en dat de orders op tijd de deur uit gaan.” Hij is verantwoordelijk voor twee grote klanten in de voedingsmiddelenindustrie. Daarnaast is hij sinds kort ook verantwoordelijk voor de innovatieve Dyna-Cell.
De Dyna-Cell is een elektrische kantbank met robotarm. Twee collega’s in het team van Robert hebben speciaal een cursus gevolgd voor het programmeren van de machine. Met zijn drieën zorgen ze ervoor dat de kantrobot blijft draaien. Robert: “Als de machine loopt, dan is hij niet meer te stoppen. Het zetten gaat super. Zeker voor hele grote series is het top! We zien hier echt toekomst in.”
Iedere dag is anders bij Dumaco. Maar meestal begint Robert met het doornemen van het werk met de ploeg. Op het moment loopt het werk goed en daarom kunnen ze het meestal kort houden. Dat is dus een goed teken. Robert: “Ik krijg energie van het halen van het wekelijkse doel. Cijfers zijn belangrijk. Elke week stellen we daarom een nieuw doel.”
Er werken veel verschillende mensen in Roberts team, van oud tot jong. Sommige vakmannen zijn lassers en anderen weer zetters. Hij heeft ook een leerling die via school nog het vak leert. Robert omschrijft de werksfeer bij Dumaco als positief. Binnen de vestiging worden veel leuke momenten georganiseerd. Zijn favoriete moment is de kerstviering en de barbecue. “Die zijn altijd erg gezellig. Daarnaast wordt er bijvoorbeeld 2x per week voor fruit gezorgd. Zo blijft iedereen gezond!” In zijn vrije tijd sport Robert veel, met name tennis. Ook traint hij voor de Nijmeegse Vierdaagse. Daarnaast is hij trotse vader van een zoon en dochter.
Als totaalleverancier in metaalbewerkingen helpen we onze klanten ook met co- en re-engineering om hun producten te optimaliseren voor productie.
Dumaco en Van Zijll werken al meer dan 30 jaar samen aan hoogwaardige kaasmaakinstallaties. Tot een aantal jaar geleden produceerde Van Zijll alleen ronde tobbes van 150 tot 3000 liter,
Dumaco als leverancier is gespecialiseerd in het produceren van RVS-producten, zoals RVS constructies, kasten, vaten, tanks etc. Vaak voor de gas en olie-industrie, maar ook voor vele andere industrieën.
Dumaco levert en monteert innovatieve lichtconstructie in winkelcentrum: Stalen vakmanschap
Binnen de muren van Dumaco worden al jaren metselwerk-ondersteuning en geveldragers geproduceerd. Een geveldrager is een ondersteuning die wordt toegepast in buitenspouwbladen, meestal boven raam- en deurkozijnen.
In een wereld waarin auto’s steeds zwaarder worden, blijft Donkervoort trouw aan haar filosofie: het bouwen van extreem lichte en pure sportwagens
Voor techneuten die bij willen blijven: schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief met vaknieuws, updates en verdiepende kennis.