Buizen op maat voor klant in fruitverwerkende industrie
De vakmensen van Dumaco werken aan heel veel mooie projecten. Recent hebben we bijvoorbeeld deze metalen buizen gemaakt voor een klant.
Onze vestiging in Oss is betrokken bij het grootste project van Dumaco tot nu toe. Voor InterDam, specialist in producten voor offshore en onshore, produceerden we in slechts veertien weken 1.900 zoutwaterbestendige wanden uit RVS 316.
Onze vestiging in Oss is betrokken bij het grootste project van Dumaco tot nu toe. Voor InterDam, specialist in producten voor offshore en onshore, produceerden we in slechts veertien weken 1.900 zoutwaterbestendige wanden uit RVS 316. Deze gecertificeerde (explosie)wanden zijn gemaakt voor het creëren van een explosievrije ruimtes, waar mensen veilig kunnen werken.
Meerdere Dumaco-vestigingen hebben bijgedragen aan dit project. “Doordat we deel uitmaken van de Dumaco Groep kunnen we grote projecten aanpakken. Voor dit project werkten we samen met Dumaco Woerden. Deze vestiging beschikt over dezelfde machines als wij. Bovendien werd de expertise van lascertificeringen en documentatie door Woerden verzorgd. Ook Dumaco Hardixveld-Giessendam en Dumaco Varsseveld waren erbij betrokken,” aldus Jorg Blankers, vestigingsmanager bij Dumaco Oss.
Ondanks de grootte van de klus, was de totale levertijd slechts veertien weken. Dat is te danken aan de medewerkers van de betrokken Dumaco-vestigingen. Ongeveer veertig vakmensen hebben fulltime aan dit mooie project gewerkt.
De 1.900 wanden zijn bestemd voor een LNG-project in de arctische zone. Aan ons de taak om de wanden te voorzien van een damwandprofiel en deze te lasersnijden in de juiste hoogtes (1700 mm tot 6000 mm) en plaatdiktes (2 mm tot 8 mm). In totaal werd er 350 ton aan RVS 316 gebruikt. Dumaco koopt de platen op de juiste lengte in, vervolgens lasersnijden we de platen en zetten we het juiste damwandprofiel.
Ook voeren we voor dit project gecertificeerd laswerk uit. Al onze lassers ondergaan een lasproef die wordt onderzocht in een laboratorium. Dit wordt ook wel WPS genoemd. Er zijn twaalf gecertificeerde lassers voor dit project ingezet.
Jorg Blankers: “Het bijzondere aan dit project is dat we een enorm volume in een zeer korte tijd hebben geleverd.” Wilt u ook een groot project uitbesteden aan Dumaco? We gaan graag met u de uitdaging aan!
Offerte aanvragen
De vakmensen van Dumaco werken aan heel veel mooie projecten. Recent hebben we bijvoorbeeld deze metalen buizen gemaakt voor een klant.
Farmabel (Farm Machinery Belgium) werd in juli 2018 opgericht en maakt deel uit van bedrijvengroep De Bussher. Het bedrijf startte als importeur van twee merken, maar telt inmiddels zes merken in het assortiment.
Als totaalleverancier in metaalbewerkingen helpen we onze klanten ook met co- en re-engineering om hun producten te optimaliseren voor productie.
GKB Machines, het bedrijf dat zich bezig hield met de herinrichting van de Coolsingel, vroeg Dumaco Oss alle RVS-onderdelen te produceren, te monteren en te spuiten.
MCB is al sinds jaar en dag de vaste toeleverancier van Dumaco. De metaalgroothandel levert uit hun hele assortiment materialen aan de negen vestigingen van Dumaco.
De Malkara buitenkeuken laat zien wat mogelijk is wanneer architectuur, engineering en vakmanschap samenkomen. Een ontwerp dat zich voegt naar zijn omgeving, maar tegelijkertijd uitblinkt in verfijning en kwaliteit.
Voor techneuten die bij willen blijven: schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief met vaknieuws, updates en verdiepende kennis.