Dumaco Oss werkt aan grote RVS lantaarns
GKB Machines, het bedrijf dat zich bezighoudt met de herinrichting van de Coolsingel, vroeg Dumaco Oss alle RVS-onderdelen te produceren, te monteren en te spuiten.
Je staat er niet altijd bij stil, maar sommige infrastructuur draait al een eeuw lang mee. Zoals het sluiscomplex in Delden, onderdeel van het Twentekanaal.
Je staat er niet altijd bij stil, maar sommige infrastructuur draait al een eeuw lang mee. Zoals het sluiscomplex in Delden, onderdeel van het Twentekanaal. Bij groot onderhoud komt meer kijken dan vervangen alleen. Zeker als het om een rijksmonument gaat. Daarom zijn wij trots dat wij onze bijdrage mogen leveren aan dit bijzondere project.
Wij leverden:
Een mooie mix van technische precisie en historisch besef. De trappen zijn misschien wel het meest in het oog springend: monumentaal qua uitstraling, maar gloednieuw in uitvoering en veiligheid.
Zo’n project vraagt om betrouwbare partners. Ook als het gaat om de stalen onderdelen. Alles moet kloppen: van demontage tot productie en van levering tot aan montage. En dat binnen een strak tijdslot. Geen ruimte voor fouten. Daarom is gekozen voor Dumaco. We zorgen dat er binnen de afgesproken tijd wordt geproduceerd en afgeleverd.
Leuk detail? Een bijna identiek sluiscomplex staat iets verderop langs het kanaal. En ook dat gaan wij later dit jaar aanpakken. Met dezelfde toewijding, deskundigheid en oog voor detail.